Ciepłe wiosenne dni nie pozostawiają wątpliwości, że przed nami kolejne gorące lato. Jeśli nie wybierasz się w tym roku nad morze i chcesz uniknąć ogólno dostępnych basenów, jeśli to możliwe, nie masz innego wyjścia, jak tylko ochłodzić się we własnym ogrodzie lub tarasie. Jak to zrobić?
Basen Florida 3.05x0,91 bez akcesoriów
Samodzielne baseny
Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy myślisz o kąpieli w ogrodzie, jest zdecydowanie basen. Jeśli nie chcesz podejmować się skomplikowanej budowy zatopionego basenu, Twoim drugim wyborem będzie prawdopodobnie basen naziemny z konstrukcją lub basen samodzielny. Wystarczy wystarczająco dużo miejsca na posesji i dostęp do wodociągu lub studni. Basen sam stoi dzięki wznoszącemu się słupowi wody i może wygodnie pomieścić dorosłych i dzieci.
Nie chcesz zmieniać wody po każdej kąpieli? Zdobądź samowystarczalny basen z filtrem, który odfiltrowuje wszystkie zanieczyszczenia i używaj chloru lub chemii basenowej bez chloru. Możesz spróbować na przykład praktycznego dozowania w postaci tabletek, które umieszczasz w spławiku. Jeśli w basenie pływają dzieci lub osoby o wrażliwej skórze, zastosuj tabletki tlenowe, które w połączeniu z aktywatorem zapewnią kompleksowe uzdatnianie wody. Plandeka będzie również służyć do utrzymania basenu w czystości.
Zrelaksuj się po długim dniu we własnej wannie z hydromasażem - czy możesz wymyślić coś lepszego? Dzięki swoim wymiarom dmuchany jacuzzi zmieści się niemal wszędzie – w ogrodzie, na tarasie, a nawet na bardziej przestronnym balkonie. Wystarczy go napompować, namoczyć w wodzie i cieszyć się relaksującym masażem w potężnych dyszach bąbelkowych.
Nadmuchiwany basen - Jacuzzi Pure Spa Bubble Greywood Deluxe
Przyjemne orzeźwienie w gorące letnie dni przyniesie również prysznic ogrodowy. Wystarczy podłączyć go do węża ogrodowego i przymocować do podłoża. Pomoże Ci w utrzymaniu higieny w ogrodzie, gdzie nie masz dostępu do łazienki, a także na biwaku. A jeśli dostaniesz prysznic solarny, możesz liczyć na ciepłą wodę ogrzewaną promieniami słonecznymi do 60°C. Otrzymujesz tanie i ekologiczne źródło ciepłej wody.
Komentarz do artykułu (0)